A e keni njohur këtë anë të Besa Kokëdhimës? (VIDEO)

By

Kë ngëtaren Besa Kokëdhima të  gjithë  e njihni për zërin e saj të  fuqishëm dhe performancat mjaft interesante.

Ajo kohëve të  fundit po befason me një  dukje shumë  ndryshe nga ajo që  kishte në  fillimin e karrierës së  saj.

Ndërsa sot, po kaq ka surprizuar me një  anë  tjetër të  saj që  mbase shumë  nga fansat dhe ndejkësit e saj nuk e kanë  të  njohur.

Besa ka shpërndarë  disa video në  llogarinë e saj në  instagram teksa ekzekuton mjaft mirë  në  instrumentin e pianos.

Mbase talenti i tillë  e bën këngëtaren një  muziciente dhe artiste të  kompletuar./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm