13 MILION NË DITE TERSI PËR ENCEN

By

Këngëtarja shumë e afirmuar këto muajt e fundit, Enca Haxhija përveç koncerteve të shumta gjithandej ku flitet shqip, sot ka arritur shifrën 13 milion të këngës dhe klipit “A po tpëlqen” këngë kjo me të cilën shënoi në shenjë që në ditën e parë të publikimit, atëherë kur edhe u bë e njohur për të gjithë.
Pavarësisht të gjithave, ajo nuk po r qan kokën për asgjë, po vazhdon të argëtohet dhe t’ia bëjë qejfin vetes, e si duket për momentin nuk e ka në plan të sjell ndonjë këngë të re./Prive.al

image

Artikuj të ngjashëm