Aktorja e njohur konfirmon shtatzëninë e saj të parë

By

Kelly Osburne po fillon një kapitull të ri emocionues: mëmësia.

Personazhi televiziv njoftoi më 12 maj se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë. “E di që kam qenë shumë e heshtur këto muajt e fundit, kështu që mendova të ndaj me të gjithë ju pse”, ka shkruar ajo në Instagram, krahas një fotoje të sonografisë së saj. “Unë jam në hënë për të njoftuar se do të bëhem mama. Të them se jam e lumtur nuk është aspak e keqe. Jam në ekstazë!”

Ndërsa Kelly, 37 vjeç, nuk etiketoi askënd në postim ose nuk ndau më shumë detaje rreth shtatzënisë, ajo së fundmi foli për marrëdhënien e saj me Sidney George Wilson.

“Pas 23 vitesh miqësi nuk mund ta besoj se ku kemi përfunduar!” ajo shkroi në Instagram në shkurt krahas një fotoje duke u puthur. “Ti je shoku im më i mirë, shpirti im binjak dhe unë jam shumë e dashuruar me ty Sidney George Wilson”.

Artikuj të ngjashëm