Faton Shoshi e çon në tjetër nivel, ja çfarë bën për Erën!

By

Faton SHoshi mbahet për menaxherët më të suksesshëm të këngëtarëve kosovarë, ngase edhe ai ka gisht në suksesin e këngëtares Era Istrefi.

Ata janë të pandashëm në punë dhe duket se ai është fansi më i madh i saj.

Këtë e dëshmon më së miri fakti që ai në bluzën që mbanë veshur, e ka të stampuar këngëtaren që e arriti suksesin ndërkombëtar.

Në një Imazh që e ka publikuar në Snapchat, bluza e tij shfaqet me një ilustrim të imazhit të Erës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm