Publikohet projekti në gjuhën spanjolle: Jowell dhe Soni sjellin “El la Intimidad” (VIDEO)

By

Projekti për të cilin Prive ka raportuar kohë më parë, është publikuar dhe gjendet në youtube.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin e Soni Malajt me këngëtarin latin, Jowell, me titull “El la Intimidad”, i cili është komplet në gjuhen spanjolle.

Jowell tha se është nder për të punuar me Sonin duke e quajtur yll muzikor.

“është një nder i vërtetë për të ndarë muzikën me këtë yll muzikor @soni_malaj Gjeni këngën tonë të re #EnLaIntimidad në #Spotify dhe videon në #Youtube #OUTNOW”, shkroi artisti nën lajmin se kënga u publikua./Prive.al

Artikuj të ngjashëm