I erdhi fundi: Edhe ky çift i njohur përfundojnë në divorc

By

Është martesa e saj e dytë që po përfundon me divorc.

Aktorja e njohur botërore i ka dhënë fund martesës dy vjeçare me bashkëshortin e saj.

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux, janë ndarë pas dy vjet e gjysmë martesë, por insistojnë të mbesin miq të mirë.

Çifti kanë thënë të enjten në një deklaratë të përbashkët për The Associated Press, se ndarja ishte një vendim që e morën bashkërisht në fund të vitit të kaluar.

Ata kanë thënë se lajmërimin e kanë bërë publik, në mënyrë që t’i evitojnë spekulimet e mëtejme.

Jennifer Aniston më pas është parë në publik pas lajmërimin dhe po bënte punët që normalisht bën çdo ditë. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm