Enca falënderon për votat me një imazh të nxehtë (FOTO)

By

Sot votohet në Shqipëri.

Teksa po ndodh kjo, Enca po shijon ditën e nxehtë në një pishinë apo edhe plazh.

Këngëtarja u shfaq me rroba banjo dhe falënderoi me shaka të gjithë ata që votuan për të.

Faleminderit shume te gjitheve per votat tuaja, nje dite do jua shpërblej”, ka shkruar Enca.

Imazhi ku Enca shfaqet seksi, mori mijëra pëlqime dhe komente.

Kënga e saj e fundit është “Hajde” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin por këngëtarja ka premtuar shumë për këtë verë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm