Getinjo ka disa fjalë për Policinë e Kosovës (FOTO)

By

Pak ditë më parë, u publikua bashkëpunimi mes tij dhe Çartanit.

Por përveç kësaj, Getinjo është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Reperi ka postuar një fotografi ku shihet mbi ‘gomën rezervë’ të një makine policie.

“Respekt për policinë e Kosovës”, shkroi Getinjo nën imazhin që mori mijëra pëlqime.

Ju kujtojmë që artisti ka kohë që është larguar nga kompania muzikore On Records, dhe tani bashkë me Mozzikun – vëllanë e tij, po vazhdon me projekte nën vulen e ‘2 euro gang’./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjpfGLRBQzk/?taken-by=getinjo

Artikuj të ngjashëm