U tha se u ndanë por kjo është e vërteta e çiftit më të përfolur në showbiz

By

Si qëndron e vërteta…?

Thashethemet se Scott Disick dhe Sofia Richi u ndanë, nuk janë të vërteta, pasi çifti është ende bashkë.

Aktori 35-vjeçar dhe modelja 19-vjeçare u panë duke dalë nga një restorant në Nobu të hënën pasdite.

Gjatë fundjavës u tha se Sofia dhe Scott u ndanë pasi aktori u pa me një grua tjetër në festën e albumit të Kanye Ëest, javën e kaluar, por më vonë u konfirmua se gruaja misterioze ishte mike e tij dhe asgjë nuk ndodhi mes tyre.

Për ta konfirmuar se nuk u ndanë, Scott shfrytëzoi Instagramin për të thënë: “Ne nuk e kishim idenë se u ndamë por faleminderit që menduat për ne”.

Image result for sofia scott

scott disick sofia richie still together 034095009

Artikuj të ngjashëm