Publikohet projekti i shumëpritur nga Tayna (VIDEO)

By

“Kce” quhet kënga më e re e Taynës.

Reperja e ka paralajmëruar këtë projekt tash e disa ditë dhe tashmë është lëshuar në youtube ku mund ta shihni të plotë.

Artistja sërish ka punuar me Cricket, ndërkaq për klipin i cili shfaq shumë vajza përreth Taynës, është përkujdesur Valon Aziri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm