Për Nora Istrefin ekziston “vetëm Channel”, këngëtarja prezanton blerjen e re! (FOTO)

By

Nora Istrefi është ndër artistet shqiptare që më së shumti ka ndjekur trendet e fundit botërore të modës.

Këngëtarja e cila si profesion dytësor ka edhe atë prej dizajnereje, vishet nën markat më të njohura e më të shtrenjta dhe këtë e dëshmon edhe blerja e saj e fundit.

Istrefi ka prezantuar në profilin e saj në Instagram, cantën e markës “Channel” të cilës sapo i ka bërë vend në mesin e dhjetëra aksesorëve të saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm