“Çfarë do të bëja pa ty?” – Dafina Zeqiri poston foton e njeriut më të dashur (FOTO)

By

“Çfarë do të bëja pa ty?”, janë fjalët që Dafina Zeqiri, ka shkruar nën fotografinë e njeriut më të dashur për të.

Ajo postoi imazhin e nënës së saj teksa ia puth dorën.

Këngëtarja e ka dëshmuar shpesh herë dashurinë që ka për të edhe në rrjete sociale, pasi kalon kohë të madhe pranë nënës.

Imazhi mori mijëra pëlqime dhe u komentua goxha shumë.

Nëse nuk e dini, kënga e fundit e Dafinës është “Aemanmen”, e cila u pëlqye dhe u mirëprit nga të gjithë fansat e saj./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bu9T6fIBPoW/

Artikuj të ngjashëm