Alaudin Hamiti na rikthen ne dhe Libertën 20 vjet më parë

By

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Alaudini na dëshmoi se sa shpejt shkon koha.

Ai publikoi një nga kartë vizitat e Libertës në kohën kur ajo ishte menaxhere në agjensinë e modelingut, “Kosova Models Agency”.

Në kartvizitën e vjetër ku përvec detajeve të kontaktit të atërhershëm të Liberëts, shihet edhe një fotografi e Dinit.

“Khu kohë e moçme, hala tu e mbajt zhagun”, shkruan ai me nostalgji dhe krenari për miken e tij të ngushtë dhe kolegen.

Liberta ka ripostuar pikërisht këtë postim të Alaudinit ku shkruan me nota humori, “Tërë jetën menagjere”.

Shihni më poshtë postimi e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm