Sërish bashkëpunim? Këngëtarja e njohur shkon në studion e Flori Mumajesit (FOTO)

By

Së shpejti mund të ndodhë të kemi edhe një bashkëpunim të tretë mes Flori Mumajesit dhe Shkurte Gashit.

Këtë gjë e ka lënë si pikëpyetje Shkurta, pasi postoi një fotografi në studion e Thredoots, që ka në krye Florin.

“Tek magjia”, ka shkruar ajo duke etiketuar edhe artistin e njohur shqiptar.

Nuk dihet nëse dyshja kanë vendosur të sjellin edhe një duet apo thjesht Shkurta ka zgjedhur këtë studio për të bërë një këngë për vete.

Gjithçka mbetet të shihet gjatë ditëve në vazhdim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm