Xhuli thotë emrin e banorit që duhet të lë BBVK dhe jo nuk është Stresi

By

Xhuli edhe këtë javë është e nominuar sa që banorët i kanë lënë nofkën “Princesha e nominimeve”.

Javët që lamë pas, mes asaj dhe Stresit ka pasur përplasje të forta me këtë të fundit që ka ngritur spekulime të shumta mbi banoren.

E pavarësisht gjithë kësaj, Xhuli nuk mendon se ai duhet të lë shtëpinë sepse në mendje ka një tjetër banor.

Ndiqni të plotë deklaratën e saj gjatë darkës së të nominuarve që do të jetë edhe e fundit për njërin nga banorët. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm