Publikohet projekti i ri i Fatlume Popovcit (VIDEO)

By

Fatlume Popovci ka publikuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja lansoi këngën me titull “Pa mu” e cila u realizua nga Ëirusi dhe Ilir Berani.

Klipi është bërë nga Jehona Production.

Dëgjojeni dhe shikojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm