Kjo është ajo që do Enca nga jeta! (FOTO)

By

Karantina ka bërë që njerëzit të ndjejnë mall për kohërat e kaluara.

Gjatë ditës së sotme, Enca hyri në Instagram për t’ju treguar ndjekësve të saj se ajo që do tani nga jeta, është një natyrë e bukur me ujë prapa dhe rroba banje.

“Kaq dua nga jeta tani”, ka shkruar artistja poshtë postimit të shpërndarë në rrjete sociale.

Po juve, për çka ju ka marrë malli së fundmi?/Prive.al

View this post on Instagram

Kaq dua nga jeta tani 🏝🏊🏼‍♀️

A post shared by ENCA (@enca) on

Artikuj të ngjashëm