Shkurte Fejza ka një këshillë për popullin shqiptar (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shkurte Fejza, ka hyrë në rrjete sociale për të ndarë me njerëzit një video vetëdijësuese lidhur me pandeminë që ka shpërthyer në gjithë globin.

Artistja luti të gjithë shqiptarët të qëndrojnë në shtëpi dhe t’I ndjekin rregullat që janë dhënë tash e një kohë nga OBSH në mënyrë që koronavirusi të mos përhapet.

“Pershendetje shqiptarë kudo që jeni.
Zoti ju bekoft , uroj te shihemi ne ditë ma te mira!”, ka shkruar ajo poshtë videos së postuar në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm