Genta uron me foto ditën e nënës duke na habitur të gjithëve!

By

Në shumë vende të botës, përfshirë Shtetet e bashkuara të Amerikës, sot shënohet dita e nënës.

Duke qenë se prej vitesh ka jetuar  në Amerikë, këtë datë s’kishte se si të mos e shënonte Genta Ismajli.

Këngëtarja e njohur ka ndarë me ndjekësit një fotografi bashkë me nënën e saj e cila spikatë për pamjen e freskët dhe shumë rinore.

“Urime dita e nënës Eca, je personi më i bukur, je bota për mua. Falemndërit për çdo gjë që bën, të dua shumë” – ka qenë urimi sipër fotografisë që të bën të pyetësh – është nëna apo motra e Gentës?

Si thoni juve? /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm