Publikohet klipi i Rita Orës (VIDEO)

By

Është publikuar videoklipi i Rita Orës me titull “Only Want You”.

Këngëtarja ka bashkëpunuar me reperin 6lack për herë të parë në këtë këngë e cila doli disa ditë më parë në të gjitha platformat.

Videoklipi u realizuar nga Hannah Lux Davis dhe ju keni mundësi ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm