Nga pushimet në pushime, ja ku ia mbathi kësaj here Luana

By

Ajo sapo është kthyer nga pushimet 15-të ditëshe në Ishujt Maldive, dhe një tjetër aeroplan po e priste.

Nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, Luana Vjollca është nisur për një vend tjetër, e kësaj here në Europë.

Moderatorja e këngëtarja kësaj radhe po e viziton Londrën në Britani të Madhe dhe imazhet nga udhëtimi ka nisur t’i publikojë në Instagram.

Para këtij udhëtimi, ajo kaloi ca ditë pushimesh edhe në alpet austriake bashkë me familjen e saj, pra motrat! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm