Martohen Bubulina dhe Pëllumbi! (VIDEO)

By

Siç edhe e kishim paralajmëruar javën e kaluar, Bubulina Krasniqi po kurorëzon sonte dashurinë me personin e zemrës, Pëllumbin.

Pasi të Shtunën e kaluar festoi natën e vajzave në një restorant rrugës për Mitrovicë,për ceremoninë e dasmës çifti ka zgjedhur një nga hotelet më luksoze në periferi të kryeqytetit.

Prive.al ka siguruar video nga atmosfera.

 

Artikuj të ngjashëm