Publikohet dueti i Kidës dhe Ermalit

By

Sapo është publikuar kënga e Kidës dhe Ermalit ‘Mi Amore’.

Ky krijim muzikor që pritej me padurim nga fansat është punuar te Zzap&Chriss dhe ka test të dyshes, Mozzik dhe Getinjo.

Për vizuelizimin e klipit është kujdesur produksioni XL Films.

Artikuj të ngjashëm