Valdrin Sahiti feston ditëlindjen, bashkëshortja i kërkon falje që s’ia plotësoi një dëshirë!

By

Një kohë të gjatë në lidhje, tani të martuar dhe prindër të një vajze me emrin Bella, ata gjithnjë kanë qenë mbështetje për njëri tjetrin dhe këtë e kanë deklaruar edhe publikisht.

Image result for valdrin sahiti mosha

Dizajneri i famshëm kosovar Valdrin Sahiti, këtë të premte feston ditëlindjen e 32-të dhe që në orët e para të mëngjesit, ai ka marrë shumë urime nga miqtë e tij të famshëm.

Por më i veçanti vjen nga bashkëshortja e tij Edita Ramadani, e cila u tregua romantike për parterin e saj po edhe i kërkoi falje për diçka!

“Edhe 100 vjet për dashurinë e jetës sime. Më fal që udhëtimi i ditëlindjes kësaj radhe ishte i pamundur, për shkak se në jetën tonë është një mrekulli dhe do përkujdesje. Por në mundësinë e parë do të ta kompenzoj”, ka shkruar ajo!

Artikuj të ngjashëm