Artistet shqiptare në sfidën e Jennifer Lopez në Tiktok

By

Jennifer Lopez po bën të vallëzojë të gjithë komunitetin e Tiktok-ut.

Një sfidë e re e quajtur #JLoTikTokChallenge është duke xhiro në aplikacion, duke inkurajuar njerëzit e të gjitha moshave të tregojnë koreografinë e tyre më të mirë të vallëzimit. Por jo çfarëdo lloj kërcimi, sfida përbëhet nga pjesa juaj e preferuar e performancës së Jennifer Lopez në Super Bowl që u zhvillua me 2 shkurt në Stadiumin Hard Rock në Hollywood.

Edhe artistet shqiptare si Kida, Nora Istrefi, Ronela Hajati dhe Anxhelina Hadërgjonaj kanë perfomuar këtë vallëzim.

Ndiqni të plotë në postimin e mëposhtëm dhe na tregoni se cili vallëzim është i preferuari juaj duke votuar më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm