Adrola Dushi falënderon të gjithë për urimet me fotot më të bukura nga festa e ditëlindjes

By

Modelja e njohur Adrola Dushi festoi ditëlindjen para disa ditësh dhe mbushi 27 vjet.

Festa e ditëlindjes u organizu në plazh dhe kishte një atmosferë tejet të këndshme.

Shoqëri e mirë, freski e detit, rëra, pije e ushqim – është ndoshta formula më perfekte për një festë të bukur ditëlindjeje.

Modelja hyri në llogarinë e saj në Instagram për të falënderuar të githë për urimet, dhe që bënë këtë një festë të paharruar. Ajo po ashtu ndau edhe një album me foto të përzgjedhura nga festa e ditëlindjes.

“Faleminderit të gjitheve qe ma zbukuruat diten time te lindjes dhe ma bete 27 vjetorin tim të paharrueshëm.”, shkruan ajo. /Prive.al

View this post on Instagram

Lumturi ❤️

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Artikuj të ngjashëm