Publikohen fotografitë e para të çiftit të sapofejuar (FOTO)

By

U përfol shumë lidhja e tyre edhe pse asnjëri asnjëherë nuk doli ta konfirmonte marrëdhënien, deri para pak ditësh.

Por, pas një kohe goxha të gjatë si të fshehur,Priyanka Chopra dhe Nick Jonas kanë konfirmuar fejesën e tyre.

Ata festuan me miqtë dhe familjen në një ceremoni ‘roka’ në Mumbai të Indisë.

Çifti i ri, u bashkua nga prindërit e tyre të shtunën, duke shënuar herën e parë që familjet e tyre janë takuar.

Nick dhe Priyanka kanë publikuar fotografi nga fejesa ku shihen duke u lutur.

priyanka chopra nick jonas engagement party 014130656

priyanka chopra nick jonas engagement party 014130656

priyanka chopra nick jonas engagement party 014130656

Artikuj të ngjashëm