Një shtëpi e mbushur me dhurata për djalin e Adelina Tahirit (FOTO)

By

Mbrëmë, Prive ju mbajti të informuar lidhur me ‘Baby Shoëer’ të djalit të Adelina Tahirit.

Si u duk Adelina e burri saj, dekori i ambientit ku po mbahej festa dhe emri i djalit që do të jetë JON, ua sollëm të parët.

Megjithatë, sot Adelina e ka publikuar për të gjithë dhomën e djalit që vjen në jetë këto ditë, të stërmbushur me dhurata.

Nëpërmjet një videoje në instastory, këngëtarja që së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, na dha pak pamje nga dhoma e vogëlushit dhe shumë befasi që e presin atë pasi të vije në jetë.

Më poshtë fotografitë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm