E quajti të shëmtuar, Tayna ia kthen ndjekësit në Instagram (FOTO)

By

Shumicën e kohës I shohim me grim për shkak të profesionit, por nganjëherë ato dalin edhe ujë e sapun.

Së fundmi, Tayna ka postuar një fotografi pa make-up në llogarinë e saj në Instagram.

Imazhi që mori mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet, nuk kaloi pa ofendime.

Dikush I tha reperes së është e shëmtuar dhe ajo nuk përtoi t’ia kthente.

Më poshtë mund ta shihni çfarë i tha Tayna ndjekësit që e ‘ofendoi’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm