Modelja e njohur sërish në pritje të ëmbël

By

Miranda Kerr po i shton një tjetër djalë të vogël familjes së saj!

Modelja zbuloi në Snapchat të premten se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të katërt.

“Shumë e emocionuar për të njoftuar foshnjën nr. 4,” shkroi ajo foton e parë, duke shtuar më vonë në një tjetër: “Dhe është një djalë”.

Kerr tashmë është nënë e tre djemve: Myles, i cili mbush 4 muajin tjetër dhe Hart, 5 vjeç, me burrin e saj Ajo është gjithashtu nënë e djalit Flynn, 12 vjeç, me ish- bashkëshortin Orlando Bloom.

Artikuj të ngjashëm