Në mesin e burrave më të pashëm për vitin 2021 edhe aktori turk me prejardhje shqiptare

By

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman është përzgjedhur si një nga djemtë më të bukur në shumë vende të botës.

The next projects of Can Yaman: 2 series where we can see him - Khabar Non  Stop

“TC Candler”, website i famshëm amerikan, ka publikuar para pak ditësh listën me emrat e “100 fytyrave më të bukura të njerëzve të famshëm nga vende të shumta të botës”.

Edhe Yaman është renditur i 28-ti në këtë listë.

Së fundmi, ai ka qenë i përzgjedhur midis kandidatëve të shumtë, ndër ta edhe aktorët e famshëm Alp Navruz, Kivanç Tatlitug, Burak Deniz, Burak Ozcivit dhe këngëtari Tarkan.

Artikuj të ngjashëm