PSE NUK FLASIN TUNA E DAFINA?!

By

Dikur ishin shoqe por më vonë këngëtaret u distancuan nga njëra-tjetra. Madje dyshja Tuna dhe Dafina Zeqiri në 2010-tën sollën një ndër hitet e vitit në së bashku me 2po2.

Përpos në këngë të dyjat edhe ishin pjesë e klipit të Capital T ‘U bo vonë’.

Por më bashkë nuk u panë, madje as që flasin ndërmjet vete.

Aryset se pse ky raport u prish nuk dha asnjëra palë.

Pavarësisht kësaj të dy këngëtaret janë ndër më të dëgjuarat në diskografinë shqiptare dhe një ribashkim mes tyre do kthehej sërish në senzacion. /Prive.al

Tuna-Dafina-1

Artikuj të ngjashëm