3 DATAT MË ME VLERË TË ZANFINËS!

By

Në rubrikën ‘Tre Momentet’ të emisionit Prive protagoniste do të jetë Zanfina Ismaili.
Përpos shumë këngëve të suksesshme si solo artiste dhe në bashkëpunime, Ismaili ka kënduar edhe kolonën zanore të një ndër filmave më të suksesshëm shqiptar ‘Koha e Kometës’.
Këtë të shtunë Zanfina shpalos datat që kanë lënë gjurmë në jetën e saj dhe tregon ngarjen që përfaqëson ai moment. Së funmi këngëtarja ka ndryshuar ‘look’ dhe po duket mjaft mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm