Këngëtari me famë botërore ia uron ditëlindjen Diona Fonës (FOTO)

By

Diona Fona dje festoi ditëlindjen e 20-të.

Në mesin e shumë urimeve që mori nga familjarët, miqtë dhe fansat e saj, u pa edhe një nga këngëtari me famë botërore.

Ka qenë vet Diona ajo e cila e ka bërë të ditur këtë lajm pasi postoi në instastory këngëtarin Jason Derulo teksa përmend emrin e saj dhe i uron gjithë të mirat.

Artistët shqiptarë tashmë janë bërë të njohur edhe për ata me famë botërore dhe këtë e dëshmoi edhe njëherë Diona./Prive.al

Artikuj të ngjashëm