Pse këngëtari i njohur bëri një klip të dytë për këngën e njëjtë? (VIDEO)

By

Duket se nuk ishte i mjaftueshëm një klip i vetëm për ”Girls Like You”, pasi për adhuruesit Maroon 5 ka lëshuar së fundi një version të dytë të pamjeve.

Klipi përmban të njëjtit artistë në rolet e tyre përveç se ofron një sasi më të madhe të xhirimeve, njofton Klan Kosova

Aktualisht Maroon 5 dhe Cardi B janë duke shijuar javën e katërt me radhë në krye të tabelës Billboard Hot 100.

”Girls Like You” ka të ngjarë të marrë një progres dhe shikueshmëri shtesë me lirimin e videos së re.

Ndërsa shumë i ngjashëm me origjinalin, versioni i dytë identifikohet shpejt si i tillë me fjalët “Volume 2” që shfaqet në ekran.

Filmi në të njëjtin vend dhe në të njëjtën stil, versioni i ri përmban edhe yjet e njëjtë, duke përfshirë Camila Cabello, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks, Millie Bobby Broën, Cardi B, komedianë dhe aktorë.

Artikuj të ngjashëm