Adelina Tahiri tavolinën plot aventura, ky është “deserti” i saj? (FOTO)

By

Këngëtarja Adelina Tahiri ndodhet për pushime, tani në prag të lindjes.

Tahiri që po pret t’i vijë në jetë fëmija i saj i parë, ka publikuar vazhdimisht imazhe nga vendet ku po relaksohet.

E pasditja e saj ka qenë goxha interesante. Këngëtares i është servuar në pjatë një papagall i lidhur dhe ajo e ka fotografuar e e ka cilësuar si desert.

Zogu qëndronte në tryezën e saj, por ajo nuk e ka sqaruar arsyen pse ndodhet në atë pjatë.

E përshkruante si desert, por a do e hante ajo zogun e gjorë? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm