Më fit se asnjëherë – Aurela Gace na mahniti me format

By

Këngëtarja Aurela Gace ka kohë që ushtron dhe nuk i ndahet palestrës pavarësisht angazhimeve të shumta me punën e saj.

Artistja e njohur edhepse nënë e dy vajzave, nuk e ka lënë pas dore fizikun e përkundrazi, ka ndërtuar muskuj me dedikimin e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, e veshur në një fustan të kuq në të cilën duket mahnitëse, tejet fit dhe atraktive.

Këngëtarja po duket edhe më fit nga paraqitja e saj e fundit publike në Këngën Magjike, ku mori pjesë me duetin “Zemra Ratatata”, me Eli Farën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm