Pse Gresa Behluli i dedikoi këngë babait pikërisht tani? (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Gresa Behluli, publikoi këngën dedikuar babait të saj.

Projekti me titull “Babi jem, babushi jem”, u mirëprit nga fansat e saj dhe tashmë ka arritur mbi 300 mijë klikime në YouTube.

Por, pse këngëtarja e solli këtë këngë pikërisht tani?

Këtë na e tregon vet ajo përmes një interviste dhënë për Prive të cilën ju keni mundësi ta ndiqni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm