Lluni bëhet bashkë me këngëtarin e njohur në projektin e ri (VIDEO)

By

Llunin së shpejti do ta shohim në një bashkëpunim të ri.

Reperi kësaj radhe është i ftuari i këngëtarit të njohur shqiptar me të cilin ka punuar në këngën e re, klipi i së cilës veç është xhiruar.

Kjo është hera e parë që Lluni dhe artisti në fjalë sjellin këngë bashkë.

Kush është ai dhe detaje të tjera, i gjeni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm