Nicole shfrenohet me Kasamin (Foto)

By

Këngëtarja Nicole Scherzinger më nuk po e fsheh lidhjen e saj me futbollistin shqiptar Pajtim Kasamin.

Mbrëmë çifti ka festuar ditëlindjen e këngëtares, por nga alkooli i tepër shihet Nicole në gjendje të dehur.

Nuk ka munguar as kujdesi nga shqiptari, i cili ka qëndruar pranë të dashurës së tij.

Në një moment foto paparacët kanë kapur imazhe të Nicole ku i shihen të brendshme dhe të tjera shumë pranë Pajtimit.

Në anën tjetër Scherzinger ka marrë një urim mjaft të ndjerë nga ish i dashuri i saj, Leëis Hamilton./Prive.al

2A17517100000578-3143615-image-a-31_1435612543986 2A174FE400000578-3143615-Close_embrace_The_new_couple_were_seen_dancing_at_a_bar_surround-a-28_1435612543963 2A183E3400000578-3143615-image-a-27_1435612543961 nocile 4 nocile 3 pajtimi 2 pajtimi nicole 2 nicole

Artikuj të ngjashëm