Leonora Jakupi arrin në tapetin e kuq!

By

Sonte po zhvillohet pasarela e shumëpritur e Valdrin Sahitit ku po prezanton edhe koleksionin e tij të ri.

Një mbrëmje gala e përgatitur deri në detajin më të vogël, të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Prive sjell pamje ekskluzive nga sfilata e madhe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm