Lori falënderon koleget që e befasuan me rastin e ditëlindjes së saj

By

4Lori festoi dje ditëlindjen.

Përveç shumë urimeve që këngëtarja ka marrë në rrjete sociale, ajo u befasua edhe nga koleget e saj.

Këtë e ka treguar vet këngëtarja përmes Instagramit ku ka postuar një fotografi në mesin e mikeve të saj.

“Faleminderit zemrushe, qe me bete ta harroj sadopak kete periudhe te veshtire ,qe po kalojme te gjithe dhe ,te kenaqemi se bashku ne 26 Maj..!
Paçi bekime gjithe jeten!🙏🏻
Ju duaaaaa”, ka shkruar Lori.

Poashtu, artistja nga Durrësi falënderoi të gjithë ata që gjetën kohë për ta uruar në ditëlindjen e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm