Brenda banesës 3.5 milion dollarëshe të Kim Kardashian dhe Kanye West

By

Dëshironi të jetoni si Kim Kardashian dhe Kanye West? Epo, ju jeni me fat, sepse banesa e tyre 3.5 milion dollarëshe në Calabasas është në shitje.

Kim Kardashian, Kanye West, Condo

Çifti ka futur për shitje banesen në qendër të Calabasas pas vetëm dy vjet jetese në të.

Ndoshta kjo për shkak se dyshja kryesisht e përdorte atë si një hapësirë ​​zyre për biznesin e tyre, i cili vazhdon të zgjerohet me aromat, linjat e bukurisë dhe madje edhe veshjet.

Kim Kardashian, Kanye West, Condo

Meqenëse hapësira funksiononte kryesisht si zyrë, fotot e listave nuk ofrojnë shumë për të parë përtej hapësirës kryesore të jetesës. Sidoqoftë, një vështrim në renditjen me 3 dhoma gjumi, me 4 banjo, është më se e mjaftueshme për të njohur stilin minimalist, për të cilin Kardashian-Wests janë të njohur.

Kim Kardashian, Kanye West, Condo

Për të arritur këtë pamje, Kim tha se ajo e stiloi zyrën me mobilje nga stilisti belg Vincent Van Duysen. Dallimet e vetme midis shtëpisë së Kim dhe zyrës së saj janë stilisti me të cilin ka punuar dhe skema e ngjyrave më të errëta.

Kim Kardashian, Kanye West, Condo

Kjo e bën zyrën të qëndrojë në kontrast me atë që Kim e quan “manastiri minimal” në të cilin familja e tyre prej gjashtë personash aktualisht banon.

Kim Kardashian, Kanye West, Condo

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm