Çifti i famshëm u ndanë pas 3 vjetësh si pasojë e vetë izolimit

By

Ky është fundi për çiftin e famshëm të aktorëve, Cole Sprouse dhe Lili Reinhart.

Aktori 27-vjeçar dhe aktorja 23-vjeçare janë ndarë, duke cituar burimet e People dhe Page Six.

Cole Sprouse, Lili Reinhart, Five Feet Apart Premiere

Kjo nuk është hera e parë që çifti nga seriali Riverdale kanë nxitur spekulime për ndarje. Thashethemet filluan të përhapen se dyshja dinamike u ndanë verën e kaluar. Mirëpo ata për revistën Ë Magazine, u thanë fansave, “Mos besoni gjithçka që lexoni në internet, fëmijë.” Reinhart më pas iu referua Sprouse si “i dashuri” i saj gjatë një interviste në shtator me Coveteur.

Megjithë thashethemet e kaluara për ndarjen e Sprouse dhe Reinhart, këtë herë është zyrtare. “Cole dhe Lili u ndanë para goditjes së pandemisë dhe janë duke u karantinuar veçmas,” konfirmoi një burim për Page Six. “Ata mbeten miq të mirë.” Burime të shumta thonë se distanca e imponuar e çiftit ndikoi pjesërisht në marrëdhënien e tyre për të përfunduar.”

“Lili dhe Cole ishin në një vend të mirë kur Riverdale ishte ndërprerë për shkak të shpërthimit të koronavirusit, por ata u izoluan veçmas, dhe distanca nuk ka qenë kurrë një gjë e mirë për lidhjen e tyre,” shpjegoi një burim për E! News . “Kur Cole dhe Lili janë rreth njëri-tjetrit, shpesh, gjërat janë shumë mirë. Marrëdhënia e tyre është shumë intime dhe e dashur, por gjërat bëhen shumë më të komplikuara kur ata janë në distancë. “

Artikuj të ngjashëm