S’do e besoni se çfarë pune ka marrë përsipër të bëjë Princi Harry me te famshmen Oprah

By

Princi Harry i ka bashkuar forcat me të famshmen Oprah Winfrey, për një seri televizive që do i dedikohet shëndetit mendor në Apple TV në vitin 2020.

“Jemi të lumtur t’ju lajmërojmë se Duka i Suseksit dhe Oprah Ëinfrey, janë partnerë dhe bashkë producentë ekzekutivë të emisionit të tyre që do i dedikohet shëndeti mendor. Ata po planifikojnë që fokusohen tek shëndeti dhe mirëqenia mendore, dhe do përpiqen t’i inspirojmë shikuesit që t’i kushtojnë rëndësi kësaj pjese të jetës së tyre”, thuhet në një njoftim të Zyrës Mbretërore.

Ndërsa Oprah ka thënë se është tejet e lumtur që është partnere me Princin Harry, dhe shpreson që emisioni i tyre do t’i ndryshojë jetët e njerëzve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm