Albëria në vendin ku i pushon shpirti (Foto)

By

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka qëndruar një kohë të gjatë në Amerikë, e tani është kthyer në Shqipëri për shkak të impenjimit në Dance Ëith Me.

Prezenca në këtë spektakël dhe kthimi pas shumë muajsh në Tiranë i ka dhënë shumë dashuri Albërisë.

Këngëtarja sot ka bërë një postim ku ka shkruar: S’ka më bukur se kur je aty ku pushon shpirti, Shqipëri-Tiranë”.

Po ashtu shkrimi ka vazhduar me fjalët që Kosovën e Shqipërinë e ka gjithmonë në zemër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm