Getinjo i nënshtrohet testit për COVID – publikon rezultatet

By

Reperi i cili po përgatitet të lansojë bashkëpunimin e ri më Mozzik, së fundmi i është nënshtruar testit për Coronavirus.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar edhe rezultatin, ku fatmirësisht ka dalë negativ.

No description available.

Ndërkohë, edhe pak ditë duhet që Mozzik dhe getinjo të lansojnë këngën “El Chapo”, projekt ky i realizuar me videoklip.

Artikuj të ngjashëm