Nga ajri, zbulohet gjinia e bebes së dytë të modeles Lorena Haliti

By

Pak kohë më parë, modelja Lorena Haliti zbuloi se është në pritje të ëmbël, pa u mbushur viti nga lindja e djalit.

Ajo dhe partneri i saj, Ami, nuk kanë pritur gjatë për të zgjeruar familjen e cila do të ketë… EDHE NJË DJALË!

Lajmi është bërë i ditur sot përmes një forme të veçantë të zbulimit të gjinisë.

Ndryshe nga çka mund të keni parë deri tani, komunikimi çiftit i ka ardhur nga ajri, me aeroplan.

View this post on Instagram

A post shared by Ami Mezezi (@amimezezi)

‘Është djalë #2. Urime Lorena & Ami’, shkruhet në banderolën e ngjitur në fluturake.

Lorena pasi krijoi familje është shkëputur nga jeta publike krah partnerit të saj, Amit, një shqiptar i ri në të 30at, i përfshirë në bioteknologji përmes kompanisë së tij EvolveGene.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm