Prive sonte vjen me plot materiale interesante (VIDEO)

By

Sonte në Prive ju presin materiale interesante.

Shengyl Ismajli vjen në ‘5 data’ duke rrëfyer shumëçka nga jeta e saj.

Kaona flet për Prive dhe kush nga të famshmet po bëhet nënë.

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni nesër duke filluar nga ora 22:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm