Çfarë e bashkoi Noizyn me Mentor Kurtishin?

By

Mbase ju duket çudi, por Noizy mbrëmë shijoi tingujt e muzikës së Mentor Kurtishit, dhe kjo u bë e ditur nga vetë reperi i cili postoi një video në instastory të tij.

Noizy mbrëmë performoi në njërin prej klubeve më të mëdha të shqiptarëve në Gjermani, ku edhe u takua me këngëtarin e njohur.

Në video, Mentori shihet duke kënduar i rrethuar nga disa persona, teksa Noizy ishte duke xhiruar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm